7-9 marzec, 2019
VI MIĘDZYNARODOWE TARGI ŻYWNOŚCI 
I NAPOJÓW 
EXPO XXI Warszawa

Polska

 

News

28 sierpnia 2017

Ruszyła sprzedaż stoisk – duże zniżki tylko do końca września 2017

 
Można już rezerwować miejsca wystawowe na Międzynarodowych Targach Żywności i Napojów WorldFood Warsaw 2018. Liczy się czas, bowiem firmy, które zgłoszą chęć uczestnictwa w wydarzeniu do końca września 2017 roku, mają zagwarantowane spore zniżki. Piąta edycja najważniejszych targów w Warszawie poświęconych sektorowi spożywczemu, odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Organizatorem wydarzenia  jest  spółka Lentewenc należąca do Grupy ITE – wiodącego organizatora międzynarodowych targów i konferencji na świecie.
 
Czasu do rozpoczęcia Targów WorldFood Warsaw pozostało jeszcze sporo, ale niewiele mają go firmy, które chciałaby zarezerwować stoisko nawet o 15% taniej w porównaniu do cen regularnych – tylko do końca września 2017. Sprzedaż powierzchni targowej już ruszyła, co oznacza, że z każdym dniem wybór atrakcyjnych lokalizacji na zaprezentowanie produktów i usług jest coraz mniejszy.
Nic w tym dziwnego, bowiem Targi WorldFood Warsaw cieszą się od czterech lat niesłabnącą popularnością zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających. Stanowią jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w stolicy, które w całości skupione jest na szeroko pojętym sektorze spożywczym i gastronomicznym – produkcji, wytwarzaniu i sprzedaży jednocześnie. Właśnie tutaj, raz do roku branża spożywcza spotyka się, aby poznać nowości produktowe i nawiązać cenne kontakty biznesowe. Duże znaczenie ma podejście organizatora, który olbrzymią wagę przykłada do rozwoju Targów WorldFood Warsaw zgodnie z oczekiwaniami wystawców i zwiedzających. – Na bieżąco analizujemy potrzeby rynku spożywczego, a po każdej edycji targów – opinie i uwagi  ich uczestników. Dzięki temu wspólnie tworzymy targi, których rzeczywiście potrzebuje branża – mówi Agnieszka Szpaderska, Manager Targów WorldFood Warsaw. Faktycznie, każdego roku targi są miejscem negocjacji biznesowych oraz dyskusji  na aktualne tematy i problemy nurtujące branżę, nie brakuje również atrakcji i wydarzeń merytorycznych.  – Dziś za wcześnie jest, aby zdradzać szczegóły z programu wydarzeń towarzyszących Targom WorldFood Warsaw 2018, ale już teraz warto zarezerwować sobie czas na Dzień Polskiego Wina i Dzień Włoskiego Wina – dodaje Agnieszka Szpaderska.
 
Rezerwacja stoisk na Targi WorldFood Warsaw 2018 możliwa jest po wcześniejszym kontakcie z organizatorem targów.
 
Kontakt dla mediów
Beata Bątorek
Tel.: +48 395 66 95
Tel. kom.: 698 054 192
marketing@worldfood.pl
www.worldfood.pl
Wsteczimg

Archive